Co wynika z tych opisów tomografii płuc i rezonansu kręgosłupa?

Rezonans kręgosłupa - zmiana w szczycie płuca lewego 22x25 mm Tomografia płuc: Po stronie prawej w śródpiersiu widoczna jest dwu cykliczna zmiana o gładkich zarysach i ścianach o wymiarach szer. 26mm, gł. 33mm, długość 52mm. Zlokalizowana przyśrodkowo do ż.głównej tuż przy ścianie tchawicy sięga okolicy podobojczykowej. Ma nierównomierną gęstość w większości płynową poza torebką bez uchwytnych obszarów istotnego wzmocnienia kontrastowego. Drobne zagęszczanie 2mm w płacie środkowym (obwodowo pod szczeliną poziomą). W śródpiersiu przednim obszar o zrazikowej strukturze i charakterze grasicy inwolucyjnej

Proszę skontaktować się z torakochirurgiem. Trudno próbować określić charakter zmiany, nie znając pańskich dolegliwości i wywiadu chorobowego.