Jak prawidłowo zrozumieć mój opis tomografii?

Proszę o interpretację wyników. TK klp bez i ze wzmocnionym kontrastem> W szczytach płuca pogrubienie opłucnej oraz zmiany włókniste,zmiany bardziej nasilone po stronie prawej. Pojedyńcze zwapnienie w prawym szczycie. W seg.2 płuca prawego spikularne zagęszczenie 11x7mm,łączące się z wypustkami z opłucną,ulegające wzmocneniu po podaniu środka kontrastowego-zmiana do dalszej diagnostyki.Niewielkie odcinkowe pogrubienie opłucnej lewego szczytu. Nasilone zmiany rozdemowe w obrębie płuc. Pojedynczy mikoroguzek w placie górnym prawym. Zmiany włókniste nadprzeponowe obustronne oraz w języczku płuca lewego. Pogrubiałe ściany oskrzeli jak przy przewlekłych zmianach zapalnych. W obrebie obu katów przeponowo-sercowych tłuszczyk przysercowy z niewielkimi pasmami niedodmy na granicy z miazszem płuc. Wezły chłonne srodpiersiowe niepowiekszone. Zwapnienia w aorcie. Tarczyca bez zmian. W obrebie nedbrzusza: przepuklina rozworu przelykowego przepony wielkosci ok.26mm, W okolicy sledziony sledziona dodatkowa 17mm. Masywne zwapnienie wielkosci 8,8mm w miejscu odejscia lewej tetnicy nerkowej od aorty, Tetnica nerkowa lewa bez widocznego zakontrastowania. Nerka prawa mała 60x26m, ulega wzmocnieniu pokontrastowemu ,wokol nerki liczne obszary zageszczen. Pecherzyk zolciowy niewidoczny-usuniety? Kobieta 74lata.

Nie znam Pani wywiadu, który jest niezbędny do interpretacji wyniku. Konieczna jest pilna konsultacja u lekarza zlecającego badanie. Niepokojące jest opisywane spikularne zagęszczenie w seg. 2 prawego płuca. Wskazana jest pilna dalsza diagnostyka.