Na co wskazuje taki opis TK płuc u 43-latka?

W opisie TK płuc ujęto zdanie: "Obszar o zwiększonej densyjnosci o wymiarach 19mm/25 mm - przetrwała grasica?". Co może oznaczać taki opis i do jakiego lekarza powinno się z tym udać?
MĘŻCZYZNA, 43 LAT 2 tygodnie temu

Radiolog sugeruje, że opisywana zmiana to najpewniej grasica, czyli narząd limfatyczny, który zwykle (lecz nie zawsze) zanika w trakcie dojrzewania. Najpewniej nie ma powodu do niepokoju, jeżeli jednak chce Pan zweryfikować rozpoznanie wskazana jest konsultacja z torakochirurgiem.