Cysta na jajniku a stosowanie antykoncepcji hormonalnej
Uprzednio bedac u ginekologa,nie otrzymałam antykoncepcji,gdyz mialam torbiel 5 cm,od tego czasu,biorąc luteine,dostalam 2 razy miesiaczke, dzisiaj mialam Usg, teraz mam torbiel 2 cm i nie bylo przeciwskazan do brania tabletek (inny ginekolog), czy na pewno mimo cysty,moge stosować antykoncepcję,dlaczego poprzednio jej nie otrzymałam?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
za pierwszym razem ginekolog nie zdecydował się na zastosowanie antykoncepcji hormonalnej z uwagi na podejrzenia zmiany hormonozaleznej. Po stwierdzeniu zmniejszenia tej zmiany po stosowaniu luteiny te podejrzenia zostało wykluczone.
Pozdrawiam.