Cysta w wyniku krwiaka podtwardówkowego a planowanie ciąży

Witam. Cztery lata temu trafiłam do szpitala z objawami neurologicznymi. Rezonans wykazał krwiaka podtwardówkowego (bez urazu) i cystę. Po kilku tygodniach krwiak wchłonął się samoistnie. Kontrolny rezonans po 8 miesiącach wykazał, że pozostała jedynie cysta. Czy mając taki wywiad neurologiczny, mogę urodzić dziecko sn? Czy istnieje ryzyko komplikacji?

Cysty pajęczynówki sa często opisywane w MRI, często bez znaczenia klinicznego
Jaka byłą przyczyna krwiaka podtwardówkowego?
Czy nie ma zaburzeń krzepniecia, innych schorzeń ?
Pozdrawiam