Czarna krosta na penisie u 33-latka

Krosta? Kleszcz? Dziwny przypadek. Rano podczas porannej toalety zauważyłem na penisie jakąś dziwna czarną krostę? Myślałem, że to zwykły paproch z bielizny, ale przy próbie jego zmycia poczułem, ze jest jakby przyklejony. Oderwał się bez problemu. Nie był to paproch, ale coś bardzo twardego, o kształcie owalnym. Nie wyglądało mi to specjalnie na kleszcza, rozgniotłem to palcami i była to jakby zaschnięta krew. Co to mogło być? Na penisie brak zmian, śladów, nie krwawi, nie piecze, nie swędzi.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy gdzieś indziej krwawienie aby mogło się dostać w okolice penisa?