Żółte krosty na penisie

Mam duży problem, już od roku mam jakieś dziwne krosty na penisie. One są koloru jakby żółtego. Co z tym mam robić? Kupić jakąś maści do smarowania? Niektórzy w sieci internetowej mówią, że to krosty pęczeniki czy jakoś tak. Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety, bez badania lekarskiego nie jestem w stanie określić, co jest przyczyną Pana dolegliwości, ani zalecić odpowiedniego leczenia. Odradzam także stosowanie jakichkolwiek maści czy kremów bez postawionej wcześniej diagnozy. Zachęcam Pana do wizyty u dermatologa i zastosowanie adekwatnej farmakoterapii. Nie potrzebuje Pan skierowania.

Pozdrawiam.