Czarna plama na skórze ręki i sucha zmiana skórna na penisie

Witam, mojemu chlopakowi od jakiegoś czasu zaczęły sie pojawiać rożne plamy na ciele- jedna ma na prawej ręce- jest koloru czarnego , przypominającego pieprzyk- nie jest to guzek chyba rośnie, czuje swedzenie całego ciała , druga zmianę skóra ma na praciu- jest brązowa, wysuszona- mala ale upiorna co to moze byc ? Z gory dziekuje za pomoc

Witam! Opisane zmiany to najprawdopodobniej znamiona barwnikowe. Powinien obejrzeć je specjalista dermatolog który zdecyduje czy powinny zostać usunięte.