Czarne kropki na penisie u 20-latka

Witam mam 20 lat dzisiaj zobaczylem na penisie 4 czarne kropi nigdy nie mialem czegos takiego to jakas choroba abo cos bo sie martwie

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem nadkażenia bakteryjnego, szczególnie jeśli towarzyszą im objawy w postaci świądu czy pieczenia. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.