Czarne plamienie z pochwy u 21-latki

Dzień dobry. Około dwa tygodnie temu miałam miesiączkę, przebiegała ona tak jak zwykle, jednak przedwczoraj zauważyłam czarne plamienie z pochwy. Krwawię do dzisiaj, ale nie tak obficie jak przy miesiączce i wydzielina ta ma bardzo ciemny kolor i nieprzyjemny zapach. Oprócz tego czuję się dobrze, nie mam żadnych bólów brzucha. Dodam jeszcze, że nie przyjmuję żadnych leków, ani nie stosuję środków antykoncepcyjnych oraz nie współżyję. Mam 21 lat.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do ginekologa. Mogą to być objawy zakażenia.

Pozdrawiam.