Czarne plamy pod pachami u 18-latki

Od 5 lat mam czarne plamy pod pachami. Skóra pod pachami jest sucha i zniszczona. Myślę że to od stosowania maszynek. Jednak, gdy ich nie używam, skóra jest taka sama. Czy istnieją jakieś dobre środki na coś takiego (może coś na blizny), próbowałam pewnych kosmetyków, ale nic nie pomogły.

Witam. Przebarwienia pod pachami mogą pojawić się w przebiegu niektórych chorób ogolnoustrojowych np. W cukrzycy. Zmiany powinien ocenić dermatolog.