Czarny ząb pod mostem porcelanowym

Mam od 2008 roku most porcelanowy. od pewnego czasu jeden most zaczal się ruszac. stomatolog zacemantowal go. dziś spadl mi drugi most, i pod nim zauwazylam, ze jedn z zebow jest caly czarny. czy to cos groźnego? mosta zwyczajnie zalozylam ponownie i w poniedziałek mialam miec wizyte, która przelozono mi na przyszly tydzień. jest on na zebie 3 i 6. boje się co to może być. teraz czuje, ze żeby na których opiera się most pulsuje mi lekko. nie boli mnic przy nagryzaniu. proszę o pomoc, porade

Jeżeli straci Pani któryś z zębów filarowych, jedynym możliwym uzupełnieniem stałym będą implanty.

lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl