Czego objawem jest sucha, łuszcząca się skóra?

Witam. Mam problem ze skórą zwłaszcza na nogach, ale nie tylko.Kiedy zdejmę spodnie bądź rajstopy mam tak białe nogi, że wyglądam jakbym miała na nich śnieg. Moja skóra jest strasznie sucha i sypie się jak łupież z głowy -.- Nie mogę sobie z tym poradzić. Moja skóra wygląda bardzo nie ładnie. Nie ukrywam, że troszkę mi to przeszkadza... Co mogę z tym zrobić? Czy powinnam się zgłosić do dermatologa? A może tak sucha skóra jest czegoś powodem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam ;)
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Proponuję zrobić badania krwi morfologię, hormony tarczcy, i z tymi wynikami udać się na konsultację do dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy