Czego skutkiem są różowe usta?

witam,czym mogą sie objawiać ciągle czerwone/rozowe usta ? ktore czesto pieką ? od okolo 3 lat mam problem,swedzenie gardla i ucha ,niekiedy lekki bol uszu ,i czerwone rozmazane usta ..ogolna męczliwosć,.. robilem testy alergiczne ale nic nie wykazały,czy moze byc powodem mononukleoza ? lub jakas bakteria jak gronkowiec mssa lub grzyb candidia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakaś infekcja , choroba z kręgu chorób tkanki łącznej . Proponuje koniecznie udac się do lekarza rodzinnego