Czerwienienie rąk w luźnej pozycji

Kiedy mam ręce opuszczone wzdłuż tułowia moje ręce robią się całe czerwone. Przy wysiłku i upale tez.Kiedy je uniose nabierają normalnego koloru. Jak jest zimno robią się sine i suche. Do tego bardzo się poce przy niewielkim wysiłku. Leczę nadciśnienie, odstawienie leku w żaden sposób nie wpływa na dolegliwość. Pełna morfologia krwi, ob, crp, tsh, atpo, atg, cukier, lipidogram, próby wątrobowe w normie. Czy to możliwe, że mam taką urodę? Gdzie szukać przyczyny? Nie mam innych objawów.Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest określić czym powyższe zmiany mogą być.