Jak leczyć marznięcie rąk?

witam serdecznie nie wiem do jakiego lekarza się udać ze swoim problemem. strasznie marzną mi ręce nawet w domu kiedy temperatura na dworze w okolicach 0 -a a w domku dużo cieplej zimno mi w stopy też ale najbardziej dłonie. Od palców po nadgarstek od koloru sinoczerwonego po biały! :( masakra. Gdy wyjdę na dwór (mając rękawiczki) w krótkim czasie zaczynają mnie strasznie bolec końcówki palców zwłaszcza kciuki. Nie mam pojęcia który lekarz najbardziej byłby tu potrzebny. Kardiolog?reumatolog? Z góry serdecznie dziękuję za każdą odpowiedz i pomoc pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i skieruje do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!