Jaka może być przyczyna marznięcia rąk?

Witam. Odczuwałam to już w zeszłym roku. Na dworze gdy jest już 0 stopni gdy mam ręce w rękawiczkach a nogi w kozakach. Strasznie marzną mu ręce i stopy. Po ok 20 min. Nie czuje prawie dłoni mam bardzo mocny ból dłoni, doprowadzający mnie do łez. Ze stopami jest to samo. Jest to bardzo uciążliwe . Nie mogę nic robić na zewnątrz. Dodam że na nic nie choruje. Niedawno miałam morfologie- wszystko w normie. Mam prawie od zawsze niskie ciśnienie( poniżej stu). Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak to jest w innych rękawiczkach w innych butach? Czy od zawsze tak było ?