Nadmierna senność, marznięcie stóp a bolesność głowy

Witam. Mam problem z nadmierną sennością, jestem cały czas zmęczona choć śpię dość długo. EKG zawsze miałam prawidłowe, hormony tarczycy w normie, cholesterol lekko podwyższony 220, ldl 115 hdl 75. Jedynie ciśnienie dość niskie 105/ 75-80, bywało 95/80-85. Bardzo też marznę w stopy i dłonie. Badania krwi w normie. Czy można jakoś wpłynąć na te marznące stopy i dłonie- problemem stały się też zatoki - gdy jest zimniej zaraz zaczyna się ból głowy i katar. \

Jeśli naprawdę wszystko jest ok to pomyślał bym o tych zatokach. Cześć ludzi gorzej eliminuje toxyny pleśni (np z zatok ) i ma objawy ogolnoustrojowe.