Zawroty głowy i silne bóle nad uszami

od dłuższego czasu niepokoi mnie niskie ciśnienie granica 100/75, lub 115/85 mam przy tym zawroty głowy i czasami silne bóle nad uszami. wyniki badan cholesterol całkowity 272, HDL 43,1, LDL 178,63 trójglicerydy 251 . Martwią mnie wyniki cholesterolu ponieważ mimo iż od roku biorę leki rozwera 30mg wieczorem beto 50 zk rano i lipanthyl supra wieczorem i mimo stosowania diety wyniki bardzo sie pogorszyły. Czy powinnam się niepokoić?

Cholesterol jest za wysoki i tym należy się martwić. Jest to jeden z głównych czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, których powikłaniem może być zawał serca lub udar mózgu.
Jeżeli faktycznie sumienie bierze Pani leki i przestrzega diety a efektu nie ma to proszę zgłosić się do Poradni Zaburzeń Metabolicznych.