Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osłabienie, zawroty głowy i drętwienie rąk - czy to może być skutek interakcji leków?

Witam, moja mama ostatnio była hospitalizowana z powodu czestoskurczu a po 3-ech tygodniach dostała udar niedokrwienny. Po czym po kolejnych 3-ech tygodniach miała stenty na tętnice szyjną. Obecnie przyjmuje następujące leki: memotropil 1,2 2-2-0, Polocard 150 1 tab. wieczorem, Controloc 20 1 tab. na czczo, Tulip 40 1 tab. wieczorem, Beto ZK 50 1 tab. rano, Coaxil 1 tab. rano i wieczorem, Preductal MR 1 tab. rano i wieczorem, Tardyferon Fol 1 tab. rano i wieczorem, Glibetic 4 1 tab. rano, Glucophage 500 3 razy na dobę, Zyllt 1 tab. rano. Mama bardzo źle się czuje po tych lekach, jest słaba i ma zawroty głowy, nie czuje smaku oraz dretwieja jej ręce. Czy występują jakieś interakcje między tymi lekami?
KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu

Czym jest stymulator serca?

Do pobudzenia pracy serca może zostać wykorzystany stymulator pracy serca. Prof. Andrzej Biederman opowiada, na czym polega jego działanie oraz dla kogo to urządzenie jest przeznaczone.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy