Czerwona kropka na ciele

Witam, jakiś czas temu zauważyłam na swoim ciele taka malutka czerwona kropeczke tak jakby ktoś zrobił ja długopisem. Jest całkowicie płaska. Dzisiaj zauważyłam kilka takich samych w różnych częściach ciała. Niestety nie mam chwilowo możliwości udania sie do lekarza wiec bardzo prosze przynajmniej o podpowiedz co to moze byc. Szczerze powiedziawszy trochę sie tym denerwuje czy to przypadkiem nic groźnego.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na podstawie opisu można jedynie zgadywać. Konieczne jest badanie lekarskie ja bym mu coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu