Czerwona, łuszcząca się skóra pomiędzy palcami

Dzień dobry Otóż od pewnego czasu robiłya mi się pomiędzy ostatnim a czwartym palcem dłoni taka czerwona łuszcząca się skóra. Lekarz przepisał maść. Zaczerwienienie znikło, łuszczenie też. Nie mniej jednak od czasu stosowania tej maści mam wyraźne żółte zabarwienie skóry wyżej wymienionych palców. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.