Czerwona plama między pośladkami

gdzies okolo 4 miesiace temu miedzy posladkami u gory wyszla mi taka czerwona plama i bardzo swedzi,smaruje masciami ale nic nie pomaga,moze podpowiecie mi jakiej mam uzyc masci? i co to jest?

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem infekcji grzybiczej. Najskuteczniejsze preparaty przeciwgrzybicze dostępne są tylko i wyłącznie na receptę dlatego proszę zgłosić się do lekarza który oceni zmiany w bezpośrednim badaniu.