Czerwona plamka na mosznie i biały nalot na odbycie

Jakiś czas temu na mosznie pojawiła się czerwona plamka, z biegiem czasu pojawiły się 2 kolejne, są jasnoczerwone, na nich skóra się wysusza i na jednej łuszczy, nie boli, nie piecze, co to może być? Plamka ma średnicę około 1cm, druga 0,5 cm. Póki co trzeacia to tylko lekkie czerwone przebarwienie. Uczulenie od prezerwatyw albo podrażnienie od depilacji? Dodatkowo na odbycie pojawia się biały nalot (co osobiście wiążę z hemoroidami). Co to może być?

Witam! Opisane zmiany wskazują na infekcję grzybiczą. Proszę zgłosić się do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.