Czerwona plamka po zastosowaniu olejku oregano

Dzień dobry.Zrobiłam coś niepoważnego chcąc wyleczyć 'kąty' na ustach, użyłam olejku oregano. Oczywiście nie pomogło/obecnie mam zajadka/ ale nie to jest zmartwieniem, lecz czerwona plama po olejku na skórze przy ustach- utrzymuje się już od maja do dziś-siódmy miesiąc. Nic nie pomaga; masło shea, parafina, aloesowe ,żyworódka i już nie wiem co jeszcze...jakieś maści z wit.A z apteki- pozostała brzydko wyglądająca czerwona plama i nic na to nie działa.Mam jasną cerę i nie lubię już lusterka- znajomi polecają tylko to co już stosowałam. Może jest jakiś sposób,-prozę o poradę, co zastosować na taką czerwoną plamę bez żadnych pęcherzy, strupów - pozostałość po olejku oregano/OREGASEPT, H97 ,dystrybutor ASEPTA Bielsko Biała.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją .I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.