Czerwona plamka w obrębie oka

Witam, od 3 lat mam czerwoną plamke w oku z lewej strony , nie dużą ale od tamtej pory troche mi sie pogorszył wzrok na jedno oko na to co mam tą plamke a drugie oko mam bardzo dobre wszystko przeznie widze ale jak zakryje zdrowe oko to słabo co widze z daleka na e oko co mam plamke taka jakby mgłą była, byłem z tym u okulisty ale powiedziała że nie musze nosić okularów i taką plamke ma wiele osób ale u nikogo nie spotkałem takiekiej mówia że to jakaś krwinka. coś mi może dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się ponownie do okulisty lub kierować się zaleceniami które otrzymał Pan od lekarza.