Czerwona skóra na czubku głowy, wypadające włosy

mam czerwona skore glowy generalnie na czubku głowy. wypadaja wlosy od kilku miesiecy 200-300 dziennie. od 2 miesiecy to zaczelo mnie swedziec lekko piec. Nie mam lusek łupieżu jak drapie to pod paznokciem zostaję troche białego naskórka .Włosy myje je co 2dzień. Byłam u derm. Pani stwierdziła LZS dala mi Elocom i dermene. drugi dermatolog nic konkretnego nie stwierdził elocom odstawic robic wcierki z witamin A,E,B biostymina. oraz pirolam poprawy nie ma PROSZĘ o pomoc czy wlosy przestana wyp
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek konkretnej diagnozy. Jeśli jednak nie ma poprawy po wdrożonym leczeniu, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty