O czym może świadczyć czerwony czubek nosa?

Witam . Od 5 lat mam czerwony czubek nosa zaczelo to się tak że właśnie jakoś tak 5 lat temu po nocy rano obudziłem się i jest czerwony do tej pory i nie wiadomo czemu :/ Nieraz gorzej nieraz mniej zależy od warunków atmosferycznych też . Używałem emulsie rozex na skórę i solantre maść na noc i cały czas tak samo nie ma poprawy . Używam obecnie krem niverosin na naczynka i cały czas tak samo . Byłem u dermatologa i właśnie to mi przepisał no ale jak widać poprawy nie widać . Czy ktoś coś poleci i napisze jakie badania w tym kierunku wykonać bo jest to bardzo uciążliwe i chciał bym się tego pozbyć . Dodam że mam 18 lat... Proszę o pomóc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.