Czerwona zmiana na skórze piersi i torbiele w piersiach

Dzień dobry, jestem 58 letnią kobietą,.Dwa dni temu zauważyłam z boku mojej piersi od strony pachy dziwną plamkę o średnicy prawie 2 cm , plamka ma biały środek lekko chropowaty i ciemniejszą czerwoną obwódkę, nie swędzi i nie boli. Mam torbiele w piersiach i są obserwowane przez onkologa, ale nigdy czegoś takiego nie było. Onkolog przyjmie mnie dopiero za dwa tygodnie a ja bardzo się denerwuję tą zmianą. Bardzo proszę o odpowiedz i z góry serdecznie dziękuję. Ewa

Z opisu wygląda na krążące w obiegu, spore ilości toksyn. Z obrazowego punktu widzenia, zakorzenione w obszarze piersi rozgałęzienia naczyń limfatycznych, jak i cały system wydalniczy jest przeciążony. Objawia się to wspomnianą przez Panią zmianą skórną o charakterystycznym kształcie i wyglądzie, ciężka do wyciśnięcia i boląca przy ucisku. Najszybsza możliwa ewakuacja toksyn odbywa się przez zmiany skórne, co ma okazję Pani zaobserwować. Istnieje możliwość pęknięcia tej zmiany, jeśli bardzo się napełni, ewentualnie zostanie wchłonięta do układu, zneutralizowana i wydalona w inny sposób.