Brązowa zmiana na piersi

Witam! Jakieś parę miesięcy temu zauważyłam na swojej lewej piersi brązowawą płaską plamkę o średnicy około 6 mm. Rozmiar i kolor od czasu powstania nie zmienił się. Przypomina trochę bliznę po wyciśnięciu pryszcza, a pod skórą wyczuwam niewielkie zgrubienie. Miejsce to nie boli ani nie wydobywa się z niego żaden płyn. Proszę o odpowiedź, co to może być, zanim udam się do specjalisty.

Trudno mi określić czym może być ta zmiana skórna bez bezpośredniego badania. Być może to jakieś znamię barwnikowe, może przerost np. gruczołu łojowego, może np. skórniakowłókniak. Myślę, że raczej jest to jakaś zmiana łagodna. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z dermatologiem.