Czerwone i swędzące plamki na brzuchu 4. miesiące po porodzie

Witam! Jestem 4 miesiące po ciąży, od 2 tygodni pojawiły się na brzuchu czerwone, swędzące plamki. Co to może być. Dodam że nie używałam ostatnio żadnych balsamów tylko żelu do mycia ciała i nigdy nie miałam jakichkolwiek alergii ani uczuleń.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane alergią. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.