Czerwone i wypukłe krostki u 5-tygodniowego dziecka

Witam ,u mojej 5 tygodniowej córki od jakiegoś czasu pojawiły się male czerwone wypukle krostki,jest ich naprawdę sporo .Natomiast w okolicy brwi luszczaca się skóra często ma kolor czerwony ( to mmiejsce).Pani doktor stwierdziła że to trądzik niemowlecy i nie ma się czym przejmować...jednak zauważyłem że w jednym miejscu gdzie była krostka zrobiło się zapadniecie skóry .delikatnie przypominające oparzenie od główki szpilki,zapałki... te zmiany nie swedza dziecka ponieważ się nie drapie...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, najlepiej jak najszybciej.