Czerwone plamienie, pobolewanie podbrzusza i nudności w 18. tc

Witam, mam pytanie bo wczoraj wieczorem dostałam czerwone plamienie a dziś od rana ma kolor brązowy i do tego pobolewa mnie podbrzusze i mam nudności. Jestem w 18 tc i wcześniej nie miałam żadnych plamień a nudności skończyły sie w 11 tc. Proszę napiszcie czy to może być cos złego bo strasznie się boje. Pozdrawiam Karolina

Piotr Pilarski

Powinna się Pani zgłosić do swojego ginekologa jak najszybciej. Krwawienie w ciąży jest niepokojące.

Pozdrawiam.