Czerwone plamienie podczas korzystania z toalety

witam.moj problem polega na tym ze ostatni okres mialam 13 sierpnia,byl nawet skapy...pobolewaly mnie piersi raz jedna raz druga wczoraj dostalam jakiegos dziwnego plamienia koloru jasno czerwonego pojawia sie ono tylko podczas korzystania z toalety i to nie zawsze,pomozcie co to moze byc:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieregularne miesiączki mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.