Osłabienie siły i energii w lecie

Witam , mam 21 lat, gram w piłke nożna i mam problem który polega na tym , że jak jest ciepło w lecie to czuje się bez sił, i energi a gdy jest chłodniej to mam jej dużo i nie jestem bez sił czy to coś nie tak ze mna czy to po prostu brak jakis witamin?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy są niespecyficzne i mogą mieć różne podłoże. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.