Czerwone plamki na ciele u córki

Witam, Mojej córci (2 latka) wyskakują czerwone plamki, z białą plamką w środku, najczęściej na buzi i pleckach. Czy to jest skaza białkowa?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez obejrzenia zmian u córeczki i dokładnego zebrania wywiadu. Opisywane zmiany moga mieć charakter alergiczny. Zachęcam Pana do wizyty z dzieckiem u pediatry, oraz baczną obserwację dziecka - proszę zwrócić uwagę kiedy zmiany się pojawiają lub nasilają. Lekarz po zbadaniu określi czy jest konieczna dalsza diagnostyka.

Pozdrawiam