Czerwone plamki na penisie i grzybica całego organizmu

Zauważyłem u siebie na penisie czerwone plamki i zaczerwienienia stwierdziłem,ze to grzybica i udałem się na "test obciążenia organizmu" Dowiedziałem się,ze mam grzybicę całego organizmu. Dostałem ścisłą dietę oraz suplementy diety Inulina,Aloe Vera,Parasine Plus i Pau D'Arco. Powinienem oprócz tego udać się do jakiegoś specjalisty(jesli tak to jakiego) i poprosić o przepisanie jakiejś maści na penisa? Czy wystarczą podane prze zemnie środki.?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Zdecydowanie polecam wizytę u lekarza POZ/dermatologa, który określi czy rzeczywiście mamy do czynienia z grzybicą i wdroży odpowiednie leczenie. Preparaty, które Pan otrzymała mają charakter suplementów diety, nie istnieją żadne naukowe dowody potwierdzające ich skuteczność w walce z grzybicą.