Czerwone plamki na penisie - Pomocy!

Witam, chodzi o mojego partnera. Po naszym ostatnim stosunku wyskoczyły mu na penisie czerwone plamki, które na początku swędziały a teraz przestają i powoli zanikają. Jesteśmy razem 2 lata i nie mieliśmy kontaktów seksualnych z nikim innymi poza nami... (ponieważ to trzeba uwzględnić). Gdy byłam ostatni raz u ginekologa, dostałam antybiotyk do stosowania dopochwowo, ponieważ miałam stan zapalny szyjki. Ten antybiotyk to M***. Skończyłam leczenie jakieś 2 tygodnie temu. Ginekolog zwróciła również uwagę, że partner może odczuwać jakieś pieczenie od tego leku czy coś, ale czy po takim czasie jest to również możliwe? Co to może być? :( Bardzo proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania i obejrzenia zmian trudno powiedzieć jaka jest przyczyna dolegliwości. Być może w wyniku stosowanego leczenia doszło u Pani do zmiany pH i flory bakteryjnej, co wywołało u Partnera podrażnienie. Reakcja na lek po tak długim czasie jest mniej prawdopodobna.
Proszę spróbować przyjmować preparaty pałeczek kwasu mlekowego a jeżeli problem ponownie się pojawi konieczna będzie wizyta Partnera u dermatologa.

Pozdrawiam.