Czerwone plamki na żołędzi penisa u 23-latka

Dzień dobry, Mam mały problem ostatnio na moim żołędziu pojawiły się małe czerwone plamki. Pamiętam że miałem kiedyś takie coś i robiłem okłady z riwanolu i herbaty i przeszło ale teraz jakoś nie pomaga. Jest jakiś sposób na to? Przedtem swędziało ale po kuracji riwano-herbacianym zostały tylko plamki da się ich o tym pozbyć? Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić co jest powodem plamek na żołędzi, a tym samym jakie leczenie będzie pomocne, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.