Czerwone plamki po ściągnięciu napletka

Witam. Mam taki dylemat poniewaz po sciagnieciu napletka na skorze pojawiaja sie czerwone plamki. Te plamki ani nie swedza ani nic sie z nich nie wydobywa. Prosze o odpoiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzował Pan gdzie pojawiają się plamki. Jeśli na skórze żołędzi, może być to wynik infekcji. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą urologiem, który podczas bezpośredniej wizyty przede wszystkim oceni zmiany.