Czerwona skóra pod napletkiem

czy czerwona skóra pod napletkiem, oraz żołądź w kolorach różowo czerwonych to grzybica lub infekcja konieczna do skonsultowania z dermatologiem czy jest mozliwość samodzielnej kurracji ? woda utleniona i szare mydło a do tego rivanol pomogą ? brak jakichkolwiek krost, nie piecze

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, konieczna jest pilna wizyta u dermatologa lub urologa, ktory po zbadaniu będzie w stanie zlecić leczenie właściwe drobnosutrojowu wywołującemu infekcje. Prosze nie stosowac wymienionych preparatów.