Czerwone plamki przy lewej i prawej części nosa, popękane naczynka na policzkach

Mam czerwone plamki przy lewej i prawej części nosa,popękane naczynka na policzkach,leczę się w anglii ale niestety każdy lekarz widzi inną chorobę,czy jest może jakiś krem na taką dolegliwość,może jakaś inna kuracja?

Dzień dobry,

Popękane naczynka niekoniecznie muszą świadczyć o jakiejś chorobie- wiele czynników ma wpływ na naczynka, tym bardziej na twarzy. Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie laseroterapia. Na rynku istnieją kremy zmniejszające zaczerwienienie, natomiast najskuteczniejszym zabiegiem będzie zamknięcie drobnych naczynek laserowo.

Pozdrawiam serdecznie.