Czerwone plamki w okolicach ust, brody oraz policzków u dziecka

Witam! Zauważyłam u mojej 14 miesięcznej córki czerwone plamki w okolicach ust, brody oraz policzków. Czy to może być spowodowane przez mleko ? Teraz dostaje bebiko 3. Nie zauważyłam po żadnym posiłku żeby miała uczulenie tylko jak zjada to mleko. Czy zmiana na bebiko HA będzie skuteczne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zobaczenie zmian aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.