Czerwone plamki w okolicy intymnej w 9 miesiącu ciąży

Witam jestem w 9 miesiacu ciazy przytylam dosc duzo w ciazy i mam problrm bo w miejscu intymnym i pachwinie zrobily sie takie czerwone plamki jakby odparzenie smaruje sudokremem ale to za bardzo nie pomaga prosze o porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku, gdy zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanego efektu konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę.