Czerwona plamka na skórze głowy i wypadanie włosów

Witam mam problem od roku czasu zmagam się z dziwnym objawem na skórze głowy po lewej stronie nad skronią pojawiła mi się mał czerwona plamka która mnie piecze iczuję jakby mi ktos wykręcał włosy na skórze głowy Momentalnie włosy zaczynają być suche i łamliwe przed tymi problemami zażywałam lek Visone miałam po nim dwa wstrząsy w postaci zimna gorąca i dreszczów po odrzuceniu leku zaczeły wypadać mi mocno włosy wcierałam lek z Biotyki z papryczka może popaliłam nerwy na głowie byłam u 3 lekarzy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi zadowalającego efektu to konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.