Wypadanie włosów o dużym nasileniu

mam 49 lat. od roku wypadają mi włosy z takim nasileniem jak nigdy do tej pory. jestem bezsilna i zrozpaczona. badania nie wykazały przyczyny.dermatolog przepisał loxon 5 amocon forte skrzypowite i płyn do wcierania na lepsze ukrwienie skóry głowy.po 4 miesiącach stosowania przystopowało to wręcz odpadanie włosów ale niestety znowu powróciło.włosy ja b. cienkie łamliwe bez życia. sprawiają wrażenie puchu. boje się je wręcz już dotykać. Bardzo proszę o poradę.

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.