Nasilone wypadanie włosów u 19-latki

Witam! Mam 19 lat i bardzo wypadają mi włosy... martwię się tym, czy to może oznaczać coś niepokojącego czy to tylko działanie zewnętrznych czynników choć staram się o nie jak najlepiej dbać? Dziękuję i pozdrawiam

Podala Pani za malo informacji na ten temat, aby cokolwiek powiedziec.
Przyczyn wypadania wlosow moze byc mnostwo, od diety, srodkow chemicznych po zab. hormonalne i choroby autoimmunologiczne