Swędząca zmiana skórna w okolicy warg sromowych u 26-latki

Mam zmianę skórną, która jest raczej niezauważalna, ale bardzo swędzi. Jest na zewnętrz w okolicach warg sromowych (dokładniej w górnej części nad łączeniem warg),w środku wszystko jest w porządku.Jest to ok 5mm plamka, praktycznie koloru skóry tylko troszkę jaśniejsza, na której przestały rosnąć włosy łonowe.Używałam maści clotrimazolum,tylko na początku pomagała na swędzenie. Więc poszłam do ginekologa i przepisał mi maść pimafucort.Używam jej już tydzień i nie widzę poprawy.Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez obejrzenia zmiany oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany. Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanych efektów to należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego celem modyfikacji terapii.