Czerwone plamy na nogach i części pleców

Witam! Od ok. trzech tygodni moja żona ma czerwone plamy na nogach i części pleców. Z badań krwi wynika, że ma podwyższone PLT (425)i PCT (0,43). Pozostałe wyniki w normie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Podane wyniki badań nie tłumaczą powstania plam. Proszę udać się do dermatologa, który zdiagnozuje niepokojące objawy. Pozdrawiam!