Czerwone plamy na nogach w cieple

Wyskakują mi czerwone plamy na nogach, zazwyczaj przy cieplejszych temperaturach.Biorę leki Paxtin od września i już wtedy przy końcówce lata pojawiały się. W zimę spokój, jedynie po ciepłej kąpieli lekko i zaraz znikały. Dodam, że przed braniem Paxtin nie miałam takiego problemu. Psychiatrze powiem o tym przy najbliższej wizycie, a tak po za tym to jak temu zapobiec, do jakiego lekarza się udać z tym i czy zrobić jakieś badania?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z dermatologiem. Być może przycyzną nie jest Paxtin. Jeżeli jednak objawy wiaże Pani zdecydowanie z zażywaniem leku to prosze szybciej skontaktować się z psychiatrą.